Co nas wyróżnia?

szlachetne tkaniny

Szlachetne tkaniny

Efekt subtelnej elegancji jest możliwy tylko przy zastosowaniu szlachetnych, naturalnych tkanin. Nasza kolekcja eleganckich ubranek na chrzest i inne uroczystości jest tego dobrym przykładem. Zastosowanie naturalnych tkanin np. bawełny, jedwabiu, wiskozy, lnu oznacza większy komfort dla dziecka, elegancki wygląd i większą trwałość sukienki, garniturku czy płaszczyka. Dodatkowym atutem naszych ubranek jest podszewka
– 100% bawełny (batyst) w sukienkach
– 100% wiskoza w płaszczykach i marynarkach

Precyzja wykonania

Dbałość o staranne wykończenie ubranek, to credo naszej firmy.
Z szacunku dla naszych klientów wszystkie nasze produkty są uszyte z precyzją i pietyzmem. Odpowiednio dobrana gęstość ściegu powoduje, że ubranka dla dzieci są trwałe. Nasza kolekcja ubranek wygląda dobrze również od “lewej” strony.

garniturek do chrztu Guilliano
haft Bianco Puro

Personalizacja poprzez haft

W cenie sukienki lub garniturku na chrzest lub na roczek, możesz zamówić wyhaftowany napis: imię, Chrzest Święty lub roczek i data,  w wybranym kolorze. W sukience haft umieścimy w dolnej części podszewki, w marynarce haft będzie na podszewce z lewej strony przodu. Ubranko z takim haftem będzie ważną pamiątką dla dziecka i rodziców.

Działalność lokalna

Prowadzimy niewielką pracownię w Poznaniu, gdzie każdą rzecz szyjemy od podstaw same, a wszystkie produkty pochodzą od lokalnych dostawców.

dzialanosc lokalna

Dlaczego warto wybrać Bianco Puro?

Personalizacja

Możesz zamówić haft z datą uroczystości
i mieć świetną pamiątkę dla dziecka

Pakujemy na prezent

Nasze produkty są zawsze zapakowane
idealnie na prezent

Produkt polski

Kupujemy polskie tkaniny
i szyjemy własnoręcznie