O nas

Witamy Cię w naszym świecie ładnych rzeczy

Przeczytajcie rozmowę z autorkami pomysłu na sklep Bianco Puro, które mają nowe spojrzenie na ubranka niemowlęce i dziecięce.

Przedstawcie się – kto stoi za marką Bianco Puro?

Jestem Martyna, a to moja mama – Magdalena.

Skąd miałyście pomysł na stworzenie nowej marki ubranek dla dzieci?

Magda: Zajmuję się krawiectwem od ponad 30 lat i jest to moja pasja. Interesują mnie trendy w modzie i często oglądam oferty z odzieżą dla dorosłych i dla dzieci. Zauważyłam, że większość oferowanych ubrań uszyta jest z tkanin poliestrowych. Pomysł stworzenia sklepu
z ubrankami z naturalnych, szlachetnych tkanin miałam w głowie już od dłuższego czasu.


Martyna: Mama miała pomysł, a ja zachęciłam ją do działania. Wiem od koleżanek, że trudno kupić dla niemowląt i małych dzieci ubranko w dobrym guście, uszyte z naturalnych tkanin
i z wielką starannością.

Martyna Kondratowicz
Martyna
Magdalena
Magda

Możesz opowiedzieć jak to się stało że zaczęłaś szyć?

Magda: To długa historia. W moim rodzinnym domu zawsze była maszyna do szycia i mnóstwo tkanin. Każde moje ubranie było uszyte przez babcię. Miałam około 10 lat kiedy zaczęłam szyć proste rzeczy dla siebie.
To jest bardzo miłe uczucie, kiedy tworzy się rzecz od podstaw, od projektu poprzez konstrukcję
aż do gotowej własnoręcznej uszytej sukienki. Z upływem czasu umiałam coraz więcej, a szycie oprócz pasji stało się moją pracą.

Martyna: Zawsze widziałam mamę przy maszynie, ale nie myślałam że będę kiedyś szyć. Dopiero będąc nastolatką, pierwszy raz usiadłam przy maszynie. Pod okiem mamy uszyłam sobie kilka rzeczy: letnią sukienkę, spodnie, bluzkę i inne rzeczy. Lubię nosić ubrania nietuzinkowe,
więc czasami szyję coś dla siebie.


Jaka jest różnica pomiędzy ofertą Bianco Puro a ofertą innych sklepów?

Magda: Nasze ubrania wyróżniają się przede wszystkim jakością i precyzją wykonania dzięki zastosowaniu dobrych technik wykończenia. Każde ubranko jest starannie wykończone, dopracowane i doskonałe w każdym calu. Wszystkie nasze ubranka dla dzieci to projekty autorskie
i unikatowe.

Martyna: Myślę, że wielkim atutem naszej oferty jest wykorzystanie do produkcji naturalnych tkanin – jedwabiu, bawełny, lnu, aksamitu czy wiskozy.

Jak przebiega proces szycia tych pięknych ubranek dla dzieci i niemowląt?

Magda: Nie mamy za sobą sztabu projektantów, konstruktorów i szwaczek. Nasze ubranka
dla dzieci, to małe dzieła sztuki, w całości wymyślone, zaprojektowane i wykonane przeze mnie
w naszej poznańskiej pracowni.


Martyna, a jakie są Twoje zadania? Za co jesteś odpowiedzialna?

Martyna: Przede wszystkim zajmuję się identyfikacją wizualną marki. Dbam o wygląd strony
i aktualizuję ofertę. Wykonuję sesje zdjęciowe, przygotowuję akcje promocyjne, prowadzę naszą stronę na Facebooku i Instagramie. Odpowiadam za to, żeby kupiony produkt był ładnie zapakowany i wysłany do klienta.


Czy chcecie powiedzieć coś na zakończenie naszej rozmowy?

Magda: Jestem dumna, że razem z córką udało nam się stworzyć nową polską markę skierowaną do rodziców, którzy cenią sobie estetykę i funkcjonalność zawartą w autorskich projektach.

Martyna: Jestem pewna, że nasze ubranka dla dzieci spełnią wysokie wymagania rodziców, ponieważ są naturalne i miłe dla ciała oraz bezpieczne dla niemowląt i starszych dzieci.
Obserwujcie nas na Facebooku i Instagramie! Mamy w planach kolejne nowe misterne projekty.

Mama z córką
Magda i Martyna

Po prostu Excellent Children’s Clothing!

Kontakt

Telefon

Magdalena: +48 513 966 699

Email

kontakt@biancopuro.pl