Witamy Cię w naszym świecie ładnych rzeczy!

szujemy ubranka dla malych dzieci

Witamy Cię w naszym świecie ładnych rzeczy!

Bianco Puro to marka wyjątkowa, niepowtarzalna, stworzona z myślą o najmłodszej grupie odbiorców – o dzieciach. Nazywam się Magda i stworzyłam ją, aby zapewnić wielu mamom pełnię radości z kupowania najpiękniejszych ubranek dla dzieci na specjalne okazje. Do współpracy zaprosiłam córkę Martynę i razem stworzyłyśmy Bianco Puro.  Jesteśmy dziś dwie – kobiety pełne pasji, zaangażowania, miłości do pięknych, oryginalnych i jedynych w swoim rodzaju ubrań. Od pomysłu do realizacji! Właśnie tak powstał sklep, w którym można kupić piękne ubranka i akcesoria dla dzieci, projektowane i szyte wprost na wyjątkowe okazje.

Dlaczego warto postawić na Bianco Puro?

Stworzona przeze mnie marka Bianco Puro to coś więcej niż tylko klasyczna odzież dziecięca. To ubranka dla dziewczynek i chłopców, które tworzone są z niezwykłą starannością, precyzją i… pasją. To wykorzystywanie naturalnych tkanin oraz dbałość o najmniejsze nawet detale i szczegóły. W końcu to ubranka, obok których nie można przejść obojętnie! Przy tworzeniu odzieży dla dzieci stosuję odpowiednie techniki wykończenia. Kluczowe znaczenie mają dodatki, unikatowe pomysły i oryginalne projekty. Takich ubranek nie znajdziesz w żadnym, innym miejscu. I oczywiście oprócz samej kwestii wizualnej, tworzone przeze mnie ubranka dla dzieci Bianco Puro są również wygodne dla maluszków, łatwe w ich zakładaniu, zapewniające pełen komfort noszenia. Co więcej – sama cena adekwatna jest do jakości. Czy można chcieć czegoś więcej?

Bianco Puro – doświadczona mama i pomysłowa córka

Marka Bianco Puro to dwie silne, mocne i cudowne kobiety – Magda, doświadczona krawcowa z blisko 30-letnim stażem oraz moja córka Martyna – dbająca o dobry marketing i reklamę, organizująca akcje promocyjne oraz sesje zdjęciowe. Beze mnie nie byłoby córki, bez mojej córki nie istniałabym ja. Tworzymy duet idealny, wspólnie promujący markę, którą z pewnością będą zainteresowani nawet najbardziej wymagający rodzice. Ubranka dla dzieci, w których te, będą wyglądały niczym postaci z cudownych bajek, a do tego wyjątkowe tkaniny, doskonały krój i wręcz idealne wykończenie sprawią, że noszenie ciuszków będzie prawdziwą przyjemnością. To właśnie można otrzymać, wypełniając garderobę ubrań swojego dziecka naszą marką Bianco Puro.

Szeroki wachlarz produktów

Idealne ubranko na chrzest? Jedyna w swoim rodzaju sukienka lub garnitur na roczek? A może piękna odzież świąteczna? Są takie okazje, gdzie nasze dzieci muszą wyglądać niezwykle pięknie, bajecznie i zjawiskowo. To, co znajduje się w kolekcji Bianco Puro, takie właśnie jest. Tutaj nie ma przypadkowych ubranek. To miejsce stworzone zostało przez nas z niezwykłą precyzją, dokładając przy tym wszelkich starań, aby oferować klientom coś oryginalnego, jedynego w swoim rodzaju, doskonałego pod każdym względem. Wystarczy spojrzeć na dostępną kolekcję, aby zakochać się w niej do szaleństwa.

Jeśli chcesz postawić na piękne ubrania dla swojego dziecka, jeśli szukasz czegoś na specjalną okazję lub wyjątkową okoliczność – oferta naszego sklepu Bianco Puro jest do Twojej dyspozycji! Na chrzest, roczek, komunię, większe i mniejsze uroczystości… Doradzimy i podpowiemy co kupić!

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertę naszych produktów, spośród których mamy nadzieję, że znajdziesz coś idealnego i wyjątkowego dla swojej pociechy. A jeśli nie, to zapraszamy do kontaktu – stworzymy tylko dla Ciebie unikalny i jedyny w swoim rodzaju, wyjątkowy projekt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *